MHP Milletvekili Tanıtım ve Açık Hava Toplantısı

14 Ekim 2015 22:40 T.C. Yumurtalık Belediyesi 1184

MHP Milletvekili Tanıtım ve Açık Hava Toplantısı Halkımızın Yoğun İlgisi İle Gerçekleşti.

MHP Genel Başkan Yardımcımız ve Adana Milletvekili adayımız Mevlüt KARAKAYA, MYK Üyesi ve Adana Milletvekili adayımız Muharrem VARLI, Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin SÖZLÜ, Adana İl Başkanımız YUSUF BAŞ, Adana Milletvekili adayımız Seyfettin YILMAZ, Adana Milletvekili adayımız Mehmet Ali ARSLAN, Adana Milletvekili adayımız İsa AYANOĞLU, Adana Milletvekili adayımız İbrahim SEZER, Adana Milletvekili adayımız Ayla Gül EMRAHOĞLU, Adana Milletvekili adayımız İbrahim SEZER, Adana Milletvekili adayımız Hüseyin YILDIRIM ve Adana Ülkü Ocakları Başkanımız Yunus UZUNLULAR'ların katılımıyla milletvekilleri tanıtımı ve açık hava toplantısı yapıldı.

Toplantıda Belediye Başkanımız Sayın Türkeş FİLİK şu sözleri söyledi."Mitingimize katılan tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Bu seçimde de Yumurtalık'ın surlarında üç hilal'i dalgalandırmaya devam edeceğiz sizlerin desteği ve Allah'ın izniyle."

  • Etiketler
T.C. Yumurtalık Belediyesi

Adana ili Yumurtalık Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Yumurtalık Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

T.C. Yumurtalık Belediyesi

Devrişiye Mahallesi Dumlupınar Sokak No:1 Yumurtalık Belediye Başkanlığı
01680 Yumurtalık / Adana

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.