Belediye Başkanımızın Kurban Bayramı Mesajı

11 Eylül 2016 01:19 T.C. Yumurtalık Belediyesi 1712

Belediye Başkanımız Sayın Türkeş FİLİK'in Kurban bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda;

Ülkemizin içinde bulunduğu terör sarmalında ve her gün şehit haberlerinin geldiği bir ortamda mübarek kurban bayramını idrak ediyoruz.

Bizleri mübarek kurban bayramına kavuşturduğu için Yüce Allah'a şükrederken, aziz vatanımız için gözünü kırpmadan bayraklaşarak, evladını babasız, eşini kocasız, anne-babasını evlatsız bırakmak zorunda kalan şehitlerimizi minnetle anıyor, şehit ailelerinin acısını ve hüznünü yüreğimizde hissediyoruz.

Bayramlar; yüce milletimizin birlik ve beraberliğinin dışa yansımasıdır.

Aziz vatanımızın kanserli hücrelerden temizlenip, asayişi temin edilerek, Artvin'den Muğla'ya, Hakkâri’den Edirne'ye huzur ve refah ortamı içinde, kardeşçe kutlayacağımız bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum.

Bu duygularla; kestiğiniz kurbanların hayırlı olmasını diliyor, Başta şehitlerimizin aileleri ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün muhafazası ile asayişin temini için görevi başında olan güvenlik güçlerimiz olmak üzere yüce milletimizin ve hemşerilerimin mübarek kurban bayramını kutluyorum.

Türkeş FİLİK
Yumurtalık Belediye Başkanı

  • Etiketler
T.C. Yumurtalık Belediyesi

Adana ili Yumurtalık Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Yumurtalık Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

T.C. Yumurtalık Belediyesi

Devrişiye Mahallesi Dumlupınar Sokak No:1 Yumurtalık Belediye Başkanlığı
01680 Yumurtalık / Adana

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.