Belediye Başkanımızın 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

19 Eylül 2016 22:14 T.C. Yumurtalık Belediyesi 2752

Belediye Başkanımız Sayın Türkeş FİLİK'in 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının açılışı ile ilgili yayınladığı mesajında;

Eğitimin aziz vatanımıza ve yüce milletimize koşulsuz bağlı eğiticiler tarafından verilmesinin geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımızın vatan, bayrak, milli irade ile demokrasi gibi konuları daha net anlamalarına, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ile Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı yetişmelerine vesile olacaktır.

Bu nedenle her hangi bir terör örgütünün boyunduruğu altında bulunan öğretmen müsveddelerinin tespit edilerek çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemesine müsaade edilmemeli derhal görevlerine son verilmelidir.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün "Yeni nesil sizin eseriniz olacak" sözünün muhatabı öğretmenlerimiz ile yüce milletimizi çağlar üzerinden sıçratarak müreffeh toplumların seviyesine çıkaracak güçlü ve bağımsız Türkiye'nin mimarları gençlerimiz ve çocuklarımızın 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı hayırlı olsun.

Türkeş FİLİK
Yumurtalık Belediye Başkanı

  • Etiketler
T.C. Yumurtalık Belediyesi

Adana ili Yumurtalık Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Yumurtalık Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

T.C. Yumurtalık Belediyesi

Devrişiye Mahallesi Dumlupınar Sokak No:1 Yumurtalık Belediye Başkanlığı
01680 Yumurtalık / Adana

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.