Bayramlar Yüce Milletimizin Kardeşlik Hukukunun Pekiştiği Günlerdir.

24 Haziran 2017 12:41 T.C. Yumurtalık Belediyesi 2000

Belediye Başkanımız Türkeş FİLİK'in Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajı;

Kardeşlik hukukumuzun pekiştiği bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bizleri Mübarek Ramazan Bayramına kavuşturan Yüce Rabbime şükürler olsun.

Bayramlar küskünlerin barıştığı, kardeşlik ortamının tesis edildiği, fitre vasıtasıyla yardımlaşma duygularının arttığı nadir günlerdendir. Ümidim odur ki bu duyguların sadece bayramlarla sınırlandırılmayarak tüm yıla hatta bir ömre sığdırılmasıdır. 

Yanı başımızda, Halep'te, Bayırbucak'ta, Musul'da, Kerkük'te Sincar'da ve dahi tüm Türk Coğrafyasında evlerinden, yurtlarından edilmiş soydaşlarımızın durumu maalesef buruk bir bayram geçirmemize neden oluyor. Bu mübarek günlerde dünya üzerindeki tüm soydaşlarımızın da refaha kavuşmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

Gerek ekonomik, gerek askeri, gerekse sosyal yönden daha da gelişmiş bir Türkiye'de nice bayramlara kavuşmak ümidiyle; bizlerin, huzurlu bir bayram geçirmemiz için, evlerinden, ailelerinden uzakta görevi başında olan güvenlik güçlerimiz ile vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere milletimizin bayramını kutluyorum.

Türkeş FİLİK
Yumurtalık Belediye Başkanı

  • Etiketler
T.C. Yumurtalık Belediyesi

Adana ili Yumurtalık Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Yumurtalık Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

T.C. Yumurtalık Belediyesi

Devrişiye Mahallesi Dumlupınar Sokak No:1 Yumurtalık Belediye Başkanlığı
01680 Yumurtalık / Adana

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.