Başkanımızın Çocuklara Karne Hediyesi

20 Ocak 2017 19:06 T.C. Yumurtalık Belediyesi 1551

İlçemizde bulunan Atatürk ve Barbaros ilkokullarının bahçelerine Yumurtalık Belediyesi ekipleri tarafından kentin yüksek kesimlerinden kar taşındı.

Bugün karnelerini alan çocuklara karne hediyesi olarak Belediye Başkanımız Sayın Türkeş Filik'in talimatıyla belediye ekiplerimiz tarafından kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezindeki öğrencilerin kartopu oynama hayalini gerçeğe dönüştürdü. Okulun bahçesine kamyonlarla taşınan kar sayesinde öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Belediye Başkanımız Sayın Türkeş Filik’in yaptığı açıklamada; '' Belki de hayatlarında hiç kar görmeyen çocuklar için harekete geçtiklerini ve onlara güzel bir karne hediyesi olabileceğini düşündükleri için Torosların eteklerinden kar taşıdıklarını söyleyerek çocuklarımızın gözlerindeki mutluluk bizimde yüzümüzü güldürdü.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Dönemi 1.yarıyıl tatili karne gününde verdikleri emeklerden dolayı tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizi kutlar, sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmenizi dilerim. " dedi.

  • Etiketler
T.C. Yumurtalık Belediyesi

Adana ili Yumurtalık Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Yumurtalık Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

T.C. Yumurtalık Belediyesi

Devrişiye Mahallesi Dumlupınar Sokak No:1 Yumurtalık Belediye Başkanlığı
01680 Yumurtalık / Adana

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.