Adana Valimiz Sayın Mahmut DEMİRTAŞ İlçemizi Ziyaret Etti.

13 Ekim 2016 23:05 T.C. Yumurtalık Belediyesi 1812

Adana Valisi Sayın Mahmut DEMİRTAŞ, ilçemizdeki incelemeler kapsamında belediyemizi de ziyaret etti.

Vali DEMİRTAŞ; Kamu kurum ve kuruluşları, periyodik olarak gerçekleştirilen ilçe gezilerini aralıksız olarak sürdürerek ilçemizde bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.

İlçe Kaymakamız Sayın Asalet Karabulut,  Belediye Başkanımız Sayın Türkeş Filik, Emniyet Amiri Sayın Ferdi Büyükatak ve Jandarma Komutanı Sayın Özgür Baran ile kamu kurum ve kuruluşları idarecilerinin hazır bulunduğu inceleme ziyaretleri sırasında Vali Demirtaş, ilçede gerçekleştirilen kamu yatırımları hakkında yetkililerden ayrıntılı bilgiler aldı.

Vali Demirtaş, vatandaşlarla bir araya gelerek hal ve hatırlarını sordu ve vatandaşların talep ve beklentilerini dinledi. İlçenin turizm potansiyelinin yatırımcılarla buluşturulması gerektiğini, kamu kurum ve kuruluşları olarak vatandaşlarımızın yanındayız ve üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye kararlıyız. Dedi.

  • Etiketler
T.C. Yumurtalık Belediyesi

Adana ili Yumurtalık Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Yumurtalık Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

T.C. Yumurtalık Belediyesi

Devrişiye Mahallesi Dumlupınar Sokak No:1 Yumurtalık Belediye Başkanlığı
01680 Yumurtalık / Adana

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.