Pazar
Karla Karışık Yağmur
7°C | 1°C
Pazartesi
Yağışlı
9°C | 1°C
Salı
Çok Bulutlu
9°C | 0°C
İletişim Merkezi

Bayramlar Yüce Milletimizin Kardeşlik Hukukunun Pekiştiği Günlerdir.

Belediye Başkanımız Türkeş FİLİK'in Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajı;

Bayramlar Yüce Milletimizin Kardeşlik Hukukunun Pekiştiği Günlerdir. Haberler

Kardeşlik hukukumuzun pekiştiği bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bizleri Mübarek Ramazan Bayramına kavuşturan Yüce Rabbime şükürler olsun.

Bayramlar küskünlerin barıştığı, kardeşlik ortamının tesis edildiği, fitre vasıtasıyla yardımlaşma duygularının arttığı nadir günlerdendir. Ümidim odur ki bu duyguların sadece bayramlarla sınırlandırılmayarak tüm yıla hatta bir ömre sığdırılmasıdır. 

Yanı başımızda, Halep'te, Bayırbucak'ta, Musul'da, Kerkük'te Sincar'da ve dahi tüm Türk Coğrafyasında evlerinden, yurtlarından edilmiş soydaşlarımızın durumu maalesef buruk bir bayram geçirmemize neden oluyor. Bu mübarek günlerde dünya üzerindeki tüm soydaşlarımızın da refaha kavuşmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

Gerek ekonomik, gerek askeri, gerekse sosyal yönden daha da gelişmiş bir Türkiye'de nice bayramlara kavuşmak ümidiyle; bizlerin, huzurlu bir bayram geçirmemiz için, evlerinden, ailelerinden uzakta görevi başında olan güvenlik güçlerimiz ile vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere milletimizin bayramını kutluyorum.

Türkeş FİLİK
Yumurtalık Belediye Başkanı

Belediye Scripti: Medya İnternet