Pazar
Karla Karışık Yağmur
7°C | 1°C
Pazartesi
Yağışlı
9°C | 1°C
Salı
Çok Bulutlu
9°C | 0°C
İletişim Merkezi

Başkanımızın Çocuklara Karne Hediyesi

İlçemizde bulunan Atatürk ve Barbaros ilkokullarının bahçelerine Yumurtalık Belediyesi ekipleri tarafından kentin yüksek kesimlerinden kar taşındı.

Başkanımızın Çocuklara Karne Hediyesi Haberler

Bugün karnelerini alan çocuklara karne hediyesi olarak Belediye Başkanımız Sayın Türkeş Filik'in talimatıyla belediye ekiplerimiz tarafından kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezindeki öğrencilerin kartopu oynama hayalini gerçeğe dönüştürdü. Okulun bahçesine kamyonlarla taşınan kar sayesinde öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Belediye Başkanımız Sayın Türkeş Filik’in yaptığı açıklamada; '' Belki de hayatlarında hiç kar görmeyen çocuklar için harekete geçtiklerini ve onlara güzel bir karne hediyesi olabileceğini düşündükleri için Torosların eteklerinden kar taşıdıklarını söyleyerek çocuklarımızın gözlerindeki mutluluk bizimde yüzümüzü güldürdü.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Dönemi 1.yarıyıl tatili karne gününde verdikleri emeklerden dolayı tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizi kutlar, sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmenizi dilerim. " dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet